brutto netto

Doradcy techniczni - napisz lub zadzwoń

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeśli chcesz do nas napisać, masz pytania lub wątpliwości, z przyjemnością na wszystkie odpowiemy. Nasi doradcy techniczni są w pełnej gotowości. Wypełnij formularz kontaktowy i napisz wiadomość lub zadzwoń do nas.Kontakt - doradcy techniczni

94 317 05 15 Opłata wg taryfy operatora

Poniedziałek - Piątek
07:00 - 15:00

Kontakt doradcy

Skorzystaj z formularza kontaktowego

  1. Zgodnie z art. 12 ust.1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1) informuję, iż:
  2. Administratorem Państwa danych osobowych jest Kospel spółka z o.o. z siedzibą w Koszalinie przy ulicy Olchowej 1, wpisany do KRS pod numerem KRS 0000903818, NIP: 6691311816, e-mail: doradcy@kospel.pl, tel. 94 346 38 08.
  3. Celem zbierania danych jest realizacja usługi eksperckiej – fachowej i rzetelnej informacji o naszych produktach.
  4. Państwa dane osobowe - stosownie do treści art.6 ust.1 lit. a) ww. Rozporządzenia - przetwarzane będą na podstawie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.
  5. Państwa dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na przetwarzanie danych. Prawo do jej cofnięcia mają Państwo w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
  6. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
  7. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznają, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ww. Rozporządzenia.
  8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest warunkiem udzielenia odpowiedzi przez eksperta na temat naszych produktów. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udzielenia odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania.
  9. Dane udostępnione przez Państwa nie będą podlegały profilowaniu.