kotły elektryczne co

Był rok 1992, gdy do firmy Kospel zgłosił się klient, który postanowił ogrzewać dom podgrzewaczem elektrycznym podłączonym do grzejników. Miał już dość szuflowania węgla, więc ocieplił budynek i poszukiwał nowoczesnego i komfortowego rozwiązania. Jak się szybko okazało urządzenie skonstruowane na bazie podgrzewacza, wyposażone dodatkowo w odpowiednie sterowanie i armaturę niezbędną do instalacji c.o. spotkało się z wielkim zainteresowaniem. Kotły elektryczne marki Kospel znalazły swoje miejsce zarówno na rynku polskim, jak i w wielu innych krajach całego świata.

Kotły elektryczne są nowoczesnym i łatwym w montażu źródłem ciepła. Są bezpieczne i komfortowe w obsłudze. Dzięki najnowszym technologiom termoizolacji budynków ich eksploatacja nie jest droga.

EKD M3 aranzacja wide smartfon ok

Najnowsza 3 generacja kotłów Kospel to zaawansowane technologiczne urządzenia grzewcze. Dzięki 25 latom doświadczenia są dopracowane w każdym detalu i umożliwiają zdalne sterowanie przy użyciu smartfona lub komputera. Kocioł dwufunkcyjny EKD.M3 stanowi kompletną kotłownię zintegrowaną w jednej obudowie. Urządzenie zawiera kocioł ze sterowaniem pogodowym, zasobnik ciepłej wody oraz pozostałą niezbędną armaturę. W ofercie dostępny jest też kocioł jednofunkcyjny ze sterowaniem pogodowym oraz kocioł z uproszczonym sterowaniem.

rewolucja w kotlowni 718x760

Tak jak dokonała się ewolucja w kuchni – od kuchni węglowej poprzez kuchnie gazowe – dzisiaj coraz większą popularność zdobywają kuchnie elektryczne. Tak samo kotły węglowe są zastępowane przez nowoczesne urządzenia gazowe i elektryczne.