wymienniki cwu

Bazując na wieloletnim doświadczeniu w produkcji podgrzewaczy wody, firma Kospel uruchomiła 7 lat temu pierwszą w Polsce w pełni zautomatyzowaną proszkową emaliernię zbiorników. W nowej fabryce rozpoczęła się produkcja pojemnościowych ogrzewaczy wody i wymienników c.w.u.

Wchodząc na ten rynek przyszło nam zmierzyć się z 3 najpoważniejszymi polskimi producentami. Tak silna konkurencja motywuje do szczególnego wysiłku. Oprócz samej technologii emaliowania, która pozwoliła wyprzedzić konkurencję pod względem jakości, postanowiliśmy dodatkowo wyróżnić nasz produkt. Jako pierwsi zastosowaliśmy w wymiennikach poziomych izolację z czarnej pianki polistyrenowej z dodatkiem grafitu.

Jak się szybko okazało nasza strategia przyniosła sukces. Konkurenci w pierwszym odruchu starali się pomniejszyć walory nowej izolacji. Jednak widząc jej przewagę i uznanie Klientów podjęli próby wdrożenia podobnej technologii. Dziękujemy konkurencji, że docenia i wdraża stosowane przez nas rozwiązania. Jednak naszym zdaniem zasady zdrowej konkurencji powinny przyczyniać się do tworzenia coraz lepszej oferty, a nie tylko kopiowania produktów. Tylko oryginalne wymienniki cwu marki Kospel posiadają prezentowane poniżej walory użytkowe.

wymienniki cwu w nowej obudowie

Nowa obudowa

Nowy wzór obudowy wprowadzony do oferty od początku 2014 roku pozwala odróżnić oryginalne wymienniki marki Kospel od kopii oferowanych przez konkurencję. Jednocześnie zwiększona została grubość izolacji, co zapewni jeszcze większą energooszczędność.

 

 

 

 

gwrancja wymienniki cwuGwarancja - najdłuższa na rynku
Oryginalne wymienniki marki Kospel emaliowane są przy wykorzystaniu technologii gwarantującej najwyższą jakość zabezpieczenia antykorozyjnego. Posiadają certyfikat jakości i 6-letnią gwarancję.

 

 

 

 

 

technologia wymienniki cwuTechnologia falowania ścianek zbiornika

Oryginalne wymienniki dwupłaszczowe marki Kospel dzięki pofalowaniu ścianek zbiornika mają zwiększoną powierzchnię grzewczą oraz nominalne ciśnienie pracy 0,3MPa (możliwość stosowania w układach zamkniętych).

 

 

 

 

 

Cieszy nas jednocześnie fakt, że nadal jesteśmy o krok przed konkurencją i możemy być pozytywnym wzorem do naśladowania.