Inżynier Produktu

Miejsce pracy: Koszalin

Zadania, które przed Tobą stawiamy:

  • walidacja nowych produktów pod kątem zgodności z normami i założeniami konstrukcyjnymi

  • testy funkcjonalne urządzeń

  • ścisła współpraca z projektantami Działu R&D, New Product Managerem oraz Specjalistą ds. Certyfikacji

  • opracowanie raportów zgodności z normami

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • umiejętność prowadzenia badań i testów nowych rozwiązań

  • sumienność, zaangażowanie

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, w stale rozwijającej się firmie będącej liderem w swojej branży

  • możliwość rozwoju zawodowego i ciekawe szkolenia związane z wykonywaną pracą, także kursy językowe

  • pracę w zgranym i ambitnym zespole naszego Działu R&D

  • interesujące wyzwania

  • atrakcyjny pakiet socjalny (karty Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie, bony świąteczne itp.)