Witaj

Dziękujemy za zainteresowanie pracą w zespole Kospel spółka z o.o..

Złożenie aplikacji zajmie Ci kilka minut. Wypełnij poniższe dane, dołącz plik cv oraz odpowiedz na kilka pytań.

Twoja aplikacja zostanie szczegółowo rozpatrzona. W przypadku, gdy Twoje kwalifikacje będą odpowiadały

wymaganiom stanowiska, na które jest prowadzona rekrutacja, zostaniesz zaproszony/a na spotkanie.


Pozdrawiamy

Zespół Rekrutacyjny

Kospel spółka z o.o.


Wybierz stanowisko
Dane personalne
Niepoprawny adres e-mail
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Dane kontaktowe
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Invalid Input
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Pliki
Proszę wybrać język
Wybierz plik
Invalid Input
Invalid Input
Informacje dodatkowe
Wypełnij to pole
Oczekiwania finansowe
Invalid Input
Dyspozycyjność
Wybierz datę
Invalid Input
Zaznacz pole

Administratorem danych jest Kospel S.A. z siedzibą przy ul. Olchowej 1, 75-136 Koszalin. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., formularz kontaktowy pod adresem www.kospel.pl, telefonicznie pod numerem 94 317 05 15 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane:

a) w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, związanych z procesem zatrudnienia, w tym przede wszystkim Kodeksu pracy – podstawą prawną przetwarzania jest obowiązek prawny ciążący na Administratorze (art. 6 ust. 1 lit c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych nr 2016/679 (Rozporządzenie 2016/679) w związku z przepisami Kodeksu pracy)

b) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji w zakresie danych niewymaganych przepisami prawa – podstawą prawną przetwarzania jest zgoda (art. 6 ust. 1 lit a Rozporządzenia 2016/679)

c) dla celów prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w tym celu – podstawą prawną przetwarzania jest zgoda (art. 6 ust. 1 lit a Rozporządzenia 2016/679)

d) w celu ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez Administratora – podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora (art. 6 ust. 1 lit f Rozporządzenia 2016/679).

Pani / Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora: dostawcom usług IT, medycyny pracy.

Dane będą przetwarzane do momentu wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych lub upłynięcia okresu 10 lat. Okres przechowywania danych osobowych może zostać każdorazowo przedłużony o okres przedawnienia roszczeń, jeżeli przetwarzanie danych osobowych będzie niezbędne dla dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez Administratora.

Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania lub prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez podany kontakt do Administratora.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Kospel S.A. z siedzibą przy ul. Olchowej 1, 75-136 Koszalin. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Kospel S.A. z siedzibą przy ul. Olchowej 1, 75-136 Koszalin. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Kod z obrazka
Wpisz poprawny kod z obrazka


Pola oznaczone * są obowiązkowe