Data publikacji: 02.2020

Miejsce pracy: Karlino, ul. Kołobrzeska 3

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko Pracownika Produkcji - Montera.

Zadania:

  • Praca przy produkcji, obsługa prostych narzędzi i maszyn produkcyjnych (końcowy montaż zbiorników pojemnościowych)

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (mile widziane ślusarz, mechanik)

  • Elastyczność i chęć rozwoju

  • Gotowość do pracy

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Świadczenia dofinansowane z ZFŚS (bony przedpłacone oraz paczki świąteczne)

  • Dofinansowanie do kart Multisport

  • Prywatną Opiekę Medyczną

  • Ubezpieczenie grupowe AXA

 / pocztą tradycyjna na adres: KOSPEL S.A., ul. BoWiD 24, 75-209 Koszalin

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgodnie z RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ofercie dla procesu rekrutacji w KOSPEL SA oraz oświadczam, iż zapoznałem się z klauzulą informacyjną ich dotyczącą dostępną na jego stronie."