Operator - Frezer CNC

Miejsce pracy: Koszalin

Zadania, które przed Tobą stawiamy:

  • obsługa frezarki numerycznej

  • obsługa piły taśmowej

  • programowanie frezarek lub pisanie programów na podstawie rysunku detalu

  • kontrola wykonywanych detali

  • czytanie rysunku technicznego

  • obsługa przyrządów i narzędzi pomiarowych

  • praca przy tworzeniu prototypów urządzeń grzewczych

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn CNC umiejętność czytania rysunków technicznych oraz stosowania narzędzi pomiarowych

  • znajomość sterowanie Heidenhain

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne

  • umiejętność pracy w zespole projektowym

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • pracę dwuzmianową

  • ciekawe szkolenia rozwojowe

  • karty Multisport

  • prywatną Opiekę Medyczną

  • ubezpieczenie grupowe AXA

  • dodatkowe benefity na święta (paczki, karty przedpłacone) oraz wiele więcej

Benefity dla pracowników w Kospel