zasobnik do kotła gazowego

Ciepła woda jest jednym z podstawowych mediów bez którego dziś nie można wyobrazić  sobie życia. W zależności od indywidualnych potrzeb istnieje szereg urządzeń umożliwiających ogrzewanie wody. Firma KOSPEL już od niemal 30 lat specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości zasobników ciepłej wody użytkowej. Estetyczne wykonanie oraz niezawodność urządzeń sprawiła, że zbiorniki są doceniane przez klientów na całym świecie.

Podgrzewanie ciepłej wody użytkowej

Jedną z najczęściej spotykanych metod podgrzewania wody jest zastosowanie wymienników i zasobników c.w.u. Są one przeznaczone są do ogrzewania i przechowywania wody przy współpracy z kotłami centralnego ogrzewania.

Kospel SWK Termo TOP - najlepszy zasobnik c.w.u.

Na szczególną uwagę zasługuje model SWK Termo Top firmy Kospel. Wymiennik c.w.u. jest przeznaczony do montażu pod kotłem gazowym lub elektrycznym. Zastosowanie izolacji o grubości 65mm wykonanej z pianki PUR pozwoliło uzyskać wysoką klasę efektywności energetycznej A.

Bardzo dobra izolacja ogranicza straty ciepła nawet o 50%! W porównaniu z podobnym wymiennikiem w klasie C daje to oszczędności energii sięgające 320 kWh na rok.

Urządzenie posiada króćce przyłączeniowe skierowane do góry. Model SWK Termo TOP jest dostępny w wariantach o pojemności 100, 120 i 140 litrów.

zasobnik wody SWK

Zasobniki ciepłej wody użytkowej firmy Kospel

Producent posiada w swojej ofercie wiele modeli zasobników, które mogą być dopasowane do użytkownika w zależności od indywidualnych potrzeb. Dbałość o szczegóły na każdym etapie produkcji to gwarancja niezawodnej pracy urządzeń przez długie lata. Z pełną ofertą zasobników i wymienników c.w.u. może się zapoznać odwiedzając dział produkty na stronie producenta.