W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na następujące stanowiska:


KOSZALIN:


DAMNICA:


KARLINO:


UCZYMY ZAWODU:

Praca dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych:


STAŻE / PRAKTYKI:

  • Damnica
  • Karlino

Nie mamy aktualnie propozycji dla Ciebie? Wyślij nam swoje cv z informacją, jakie stanowisko i w jakim mieście Cię interesuje na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwoń (tel. 660 568 156), a wpiszemy Cię do naszej bazy kandydatów chętnych do pracy.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgodnie z RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ofercie dla procesu rekrutacji w KOSPEL SA oraz oświadczam, iż zapoznałem się z klauzulą informacyjną ich dotyczącą dostępną na jego stronie."


Klauzula informacyjna:

Zgodnie z art. 12 ust.1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)  ( Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1) informuję, iż:

  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Kospel S.A. z siedzibą w Koszalinie przy ulicy Olchowej 1, wpisany do KRS pod numerem 0000047150, NIP: 6691311816,e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 94 714 06 31.

  2. Celem zbierania danych jest rekrutacja pracowników.

  3. Państwa dane osobowe - stosownie do treści  art.6 ust.1 lit. a)  ww. Rozporządzenia - przetwarzane będą na podstawie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.

  4. Państwa dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody  na przetwarzanie  danych. Prawo do jej cofnięcia  mają Państwo w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;

  5. Posiadają  Państwo  prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także  prawo do przenoszenia danych.

  6. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznają, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ww.  Rozporządzenia;

  7. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, a konsekwencją ich niepodania  będzie brak możliwości zawarcia umowy o pracę.

  8. Dane udostępnione przez Państwa nie będą podlegały profilowaniu.