JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA?

  • Kontrola bieżącej produkcji pod kątem zgodności wyrobów z obowiązującymi w firmie wymaganiami
  • Kontrola podzespołów pochodzących od dostawców zewnętrznych
  • Wykonywanie pomiarów detali przy użyciu przyrządów pomiarowych
  • Prowadzenie dokumentacji kontrolno-jakościowej
  • Analizowanie i raportowanie wykrytych niezgodności

JAKIE MAMY WYMAGANIA?

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane mechaniczne, elektromechaniczne lub elektroniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i praktyczna znajomość posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • Zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Zdecydowanie oraz konsekwencja w działaniu
  • Prawo jazdy kat. B

CO OFERUJEMY?

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Dużą swobodę działania
  • Ciekawe wyzwania oraz rozwój zawodowy
  • Karnety sportowo-rekreacyjne, świeże owoce, ubezpieczenie grupowe dla pracowników i wiele więcej

Oferty zawierające list motywacyjny oraz CV z dopisana klauzulą:
Zgodnie z RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ofercie dla procesu rekrutacji w KOSPEL SA oraz oświadczam, iż zapoznałem się z klauzulą informacyjną ich dotyczącą dostępną na jego stronie.

Dokumenty prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj lub pocztą tradycyjną do firmy: KOSPEL SA, ul. BoWiD 24, 75-209 Koszalin. Nadesłanych ofert nie zwracamy. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.Jeśli spełniasz wymagania, masz zapał i chęć do pracy, samokształcenia i realizowania stawianych przed Tobą wyzwań, a zdobytą wiedzę teoretyczną chciałbyś wykorzystać u nas w praktyce APLIKUJ.