Miejsce pracy: Koszalin, ul. BoWiD 24

ZADANIA:

Opracowywanie konstrukcji narzędzi i maszyn produkcyjnych z branży ciepłownictwa oraz odnawialnych źródeł energii

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe (mechanika i budowa maszyn, mechatronika, energetyka lub pokrewne)

  • Minimum 3 lata doświadczenia na pokrewnym stanowisku

  • Znajomość rysunku technicznego i technik wytwarzania

  • Umiejętność konstruowania w środowisku CAD 3D

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w dużej, stabilnej firmie z polskim kapitałem

  • Umowę o pracę

  • Ciekawe wyzwania oraz rozwój zawodowy

  • Karty sportowo-rekreacyjne, kurs języka angielskiego, świeże owoce, ubezpieczenie grupowe dla pracowników i wiele więcej

Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz.U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ofercie dla procesu rekrutacji w KOSPEL SA