Miejsce pracy – Zakład Produkcyjny w Koszalinie

Zadania:

  • Praca przy produkcji, montaż gotowych elementów, obsługa prostych narzędzi i maszyn produkcyjnych (ślusarz, elektromonter)

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (mile widziane elektryk, elektromonter, ślusarz, mechanik)
  • Elastyczność i chęć rozwoju
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Świadczenia dofinansowane z ZFŚS (bony przedpłacone oraz paczki świąteczne)
  • Dofinansowanie do kart Multisport
  • Prywatną Opiekę Medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe AXA

    "Zgodnie z RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ofercie dla procesu rekrutacji w KOSPEL SA oraz oświadczam, iż zapoznałem się z klauzulą informacyjną ich dotyczącą dostępną na jego stronie."