Miejsce pracy: Koszalin, ul. BoWiD 24

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA?

  • Obsługa automatów tokarskich CNC (Fanuc)
JAKIE MAMY WYMAGANIA?

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych oraz stosowania narzędzi pomiarowych
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Gotowości do pracy w trybie 3 zmianowym
  • Mile widziana znajomość sterowania urządzeń Fanuc
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze obrabiarek konwencjonalnych lub automatów tokarskich CNC

CO OFERUJEMY?

  • Szkolenie przygotowujące do pracy na stanowisku
  • Stabilne zatrudnienie w dużej firmie z polskim kapitałem
  • Umowę o pracę
  • Dofinansowanie do kart Multisport
  • Ubezpieczenie grupowe AXA
  • Paczki oraz bony świąteczne, świeże owoce w każdy poniedziałek oraz wiele innych

Oferty zawierające list motywacyjny oraz CV z dopisana klauzulą:

Zgodnie z RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ofercie dla procesu rekrutacji w KOSPEL SA oraz oświadczam, iż zapoznałem się z klauzulą informacyjną ich dotyczącą dostępną na jego stronie.

Ofertę prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj lub tradycyjną pocztą do firmy: KOSPEL SA, ul. BoWiD 24, 75-209 Koszalin. Nadesłanych ofert nie zwracamy. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.Jeśli spełniasz wymagania, masz zapał i chęć do pracy, samokształcenia i realizowania stawianych przed Tobą wyzwań, a zdobytą wiedzę teoretyczną chciałbyś wykorzystać u nas w praktyce APLIKUJ.