Miejsce pracy: Damnica

Zadania:

  • Spawanie ze stali czarnej i nierdzewnej zbiorników o maksymalnej pojemności 1000 litrów metodami MIG/TIG

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe, mile widziane średnie techniczne

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Umowa o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Karty Multisport

Oferty zawierające list motywacyjny oraz CV z dopisana klauzulą:

Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz.U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ofercie dla procesu rekrutacji w KOSPEL SA.

Prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj lub tradycyjną do firmy: KOSPEL SA, ul. BoWiD 24, 75-209 Koszalin. Nadesłanych ofert nie zwracamy. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.Jeśli spełniasz wymagania, masz zapał i chęć do pracy, samokształcenia i realizowania stawianych przed Tobą wyzwań, a zdobytą wiedzę teoretyczną chciałbyś wykorzystać u nas w praktyce APLIKUJ.

·                    Wykształcenie zawodowe, mile widziane średnie techniczne

·                    Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

·                    Dyspozycyjność do pracy zmianowej