Miejsce pracy – Koszalin, ul. BoWiD 24

Zadania:

  •  Technologiczne opracowanie dokumentacji konstrukcyjnej

  • Opracowywanie wymagań jakościowych i instrukcji technologicznych, norm czasowych i materiałowych

  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu technologicznego

  • Analizowanie technologiczności i usprawnianie istniejących technologii, optymalizacja procesów produkcyjnych

  • Konsultowanie konstrukcji detali z działem konstrukcyjnym

  •  Aktywny udział w projektach oszczędnościowych przedsiębiorstwa

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie (mechanika i budowa maszyn, mechatronika lub pokrewne)

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Umiejętność rozwiązywania interdyscyplinarnych problemów technicznych

  •  Mile widziana znajomość Comarch ERP XL

  • Prawo jazdy kat B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w dużej, stabilnej firmie z polskim kapitałem

  • Umowę o pracę

  • Ciekawe wyzwania oraz rozwój zawodowy

  • Karty sportowo-rekreacyjne, kurs języka angielskiego, świeże owoce, ubezpieczenie grupowe dla pracowników i wiele więcej

    Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz.U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ofercie dla procesu rekrutacji w KOSPEL S.A.