Miejsce pracy: Koszalin, ul. BoWiD 24

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA?

  • Obsługa tokarki konwencjonalnej,

  • Obsługa piły taśmowej,

  •  Wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym,

  • Pomiary detali

JAKIE MAMY WYMAGANIA?

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość obsługi przyrządów pomiarowych (suwmiarka, mikrometr, średnicówka)
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

CO OFERUJEMY?

  • Możliwość przyuczenia do pracy na automacie tokarskim
  • Umowę o pracę
  • Pracę dwuzmianową
  • Karty Multisport
  • Prywatną Opiekę Medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe AXA
  • Dodatkowe benefity na święta (paczki, karty przedpłacone) oraz wiele więcej

Oferty zawierające list motywacyjny oraz CV z dopisana klauzulą:

Zgodnie z RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ofercie dla procesu rekrutacji w KOSPEL SA oraz oświadczam, iż zapoznałem się z klauzulą informacyjną ich dotyczącą dostępną na jego stronie.

Ofertę prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj lub tradycyjną pocztą do firmy: KOSPEL SA, ul. BoWiD 24, 75-209 Koszalin. Nadesłanych ofert nie zwracamy. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.Jeśli spełniasz wymagania, masz zapał i chęć do pracy, samokształcenia i realizowania stawianych przed Tobą wyzwań, a zdobytą wiedzę teoretyczną chciałbyś wykorzystać u nas w praktyce APLIKUJ.