Miejsce pracy – Koszalin, ul. BOWID 24

Zadania:

  •  Prace ślusarskie, montaż przyrządów, regeneracja przyrządów

  • Obsługa elektronarzędzi (szlifierka, wiertarka itp.)

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (mile widziane)

  • Elastyczność i chęć rozwoju

  • Znajomość obsługi przyrządów pomiarowych (suwmiarka)

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowiskuu

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Pracę dwuzmianową

  • Karty Multisport

  • Prywatną Opiekę Medyczną

  • Ubezpieczenie grupowe AXA

  • Dodatkowe benefity na święta (paczki, karty przedpłacone) oraz wiele więcej

"Zgodnie z RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ofercie dla procesu rekrutacji w KOSPEL SA oraz oświadczam, iż zapoznałem się z klauzulą informacyjną ich dotyczącą dostępną na jego stronie."