Miejsce pracy: Koszalin, ul. Olchowa 1

Zadania:

  • Szeroko pojęte działania promocyjne na rzecz firmy w sieci oraz poza nią

  • Zarządzenie kanałami social media, tworzenie treści, udział w planowaniu strategii, kreowaniu i wdrażaniu kampanii marketingowych

  • Badania rynkowe, przygotowywanie raportów, analiza statystyk

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wiedza w zakresie nowych technologii oraz trendów w branży social media

  • Proaktywne podejście do pracy

  • Lekkie pióro przy tworzenia treści marketingowych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2/C1

  • Mile widziana dodatkowa znajomość języka niemieckiego

  • Doświadczenie w badaniach rynkowych, analizowaniu raportów oraz danych wtórnych

  • Wykształcenie min. średnie

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Karty Multisport

  • Prywatną Opiekę Medyczną

  • Ubezpieczenie grupowe AXA

  • Kurs języka angielskiego dla pracowników

  • Dodatkowe benefity na święta (paczki, karty przedpłacone), owocowe poniedziałki w okresie jesienno-zimowym oraz wiele więcej

Oferty zawierające list motywacyjny oraz CV z dopisana klauzulą:

Zgodnie z RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ofercie dla procesu rekrutacji w KOSPEL SA oraz oświadczam, iż zapoznałem się z klauzulą informacyjną ich dotyczącą dostępną na jego stronie.

Ofertę prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj lub tradycyjną pocztą do firmy: KOSPEL SA, ul. BoWiD 24, 75-209 Koszalin. Nadesłanych ofert nie zwracamy. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.Jeśli spełniasz wymagania, masz zapał i chęć do pracy, samokształcenia i realizowania stawianych przed Tobą wyzwań, a zdobytą wiedzę teoretyczną chciałbyś wykorzystać u nas w praktyce APLIKUJ.