Miejsce pracy – Koszalin, ul. Olchowa 1

Zadania:

  • Kompleksowa obsługa logistyczna eksportu

  • Planowanie, organizowanie i kontrola transportu przesyłek

  • Wystawianie i rozliczanie dokumentów transportowych

  • Współpraca z magazynem wyrobów gotowych i działem produkcji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w kierunku logistyki lub pokrewne

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Motywacja i zaangażowanie do pracy

  • Znajomość obsługi CDN będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Karty Multisport

  • Prywatną Opiekę Medyczną

  • Ubezpieczenie grupowe AXA

  • Kurs języka angielskiego dla pracowników

  • Dodatkowe benefity na święta (paczki, karty przedpłacone), owocowe poniedziałki w okresie jesienno-zimowym oraz wiele więcej

Oferty zawierające list motywacyjny oraz CV z dopisana klauzulą: Zgodnie z RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ofercie dla procesu rekrutacji w KOSPEL SA oraz oświadczam, iż zapoznałem się z klauzulą informacyjną ich dotyczącą dostępną na jego stronie.

Ofertę prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj lub tradycyjną pocztą do firmy: KOSPEL SA, ul. BoWiD 24, 75-209 Koszalin. Nadesłanych ofert nie zwracamy. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.Jeśli spełniasz wymagania, masz zapał i chęć do pracy, samokształcenia i realizowania stawianych przed Tobą wyzwań, a zdobytą wiedzę teoretyczną chciałbyś wykorzystać u nas w praktyce APLIKUJ.