list Kategoria: Pompy ciepła

Wybierz skonfigurowany system ogrzewania z pompą ciepła

W dzisiejszych czasach technologia grzewcza przechodzi rewolucję. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, możemy cieszyć się komfortem ciepłego domu, jednocześnie dbając o środowisko i oszczędzając na rachunkach za energię. Przedstawiamy cztery innowacyjne zestawy pompy ciepła, które stanowią odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających użytkowników.

Nowoczesne rozwiązania w ogrzewaniu: Poznaj systemy pompy ciepła HPM2.C, HPM2.Z, HPM2.P i HPM2.V

HPM2.C - Kompleksowe rozwiązanie 3w1

System HPM2.C to połączenie jednostki zewnętrznej HPMO2 z jednostką wewnętrzną HPMD typu 3in1. Dzięki temu zestawowi, otrzymujesz trzy kluczowe funkcje w jednym urządzeniu: moduł hydrauliczny ze sterownikiem systemu, zasobnik c.w.u. oraz bufor c.o. Jest to idealne rozwiązanie dla nowych i modernizowanych domów, które potrzebują efektywnego i kompaktowego systemu grzewczego. Wybierając system HPM2.C, inwestujesz w komfort i oszczędność. Dzięki połączeniu jednostki zewnętrznej HPMO2 z jednostką wewnętrzną HPMD typu 3in1, otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym urządzeniu. Dzięki temu, nie musisz martwić się o dodatkowe elementy systemu grzewczego. Zdalne sterowanie przy użyciu aplikacji mobilnej, pozwala Ci kontrolować temperaturę w domu z dowolnego miejsca, a zamontowana anoda tytanowa gwarantuje długą żywotność urządzenia, co przekłada się na mniejsze koszty serwisu w przyszłości.

Szczegóły techniczne systemu HPM2.C opisane są tutaj

przykładowy zestaw z pompą HPM2-8 i jednostką wewnętrzną HPMD 3w1

HPM2.Z - Zintegrowany zestaw dla nowych instalacji

HPM2.Z to zestaw składający się z jednostki zewnętrznej HPMO2 i jednostki wewnętrznej HPMI2. Jest przeznaczony do montażu w nowych i modernizowanych instalacjach. Dzięki zaawansowanym możliwościom sterowania i elektrycznemu zespołowi grzejnemu, ten zestaw zapewnia komfort i wydajność na najwyższym poziomie. Zestaw HPM2.Z to gwarancja ciepła w Twoim domu przez cały rok.

Szczegóły techniczne systemu HPM2.Z opisane są tutaj

przykładowy zestaw z pompą HPM2.Z-8

HPM2.P - Zestaw z buforem c.o. i wymiennikiem c.w.u.

HPM2.P to zintegrowany zestaw składający się z jednostki zewnętrznej HPMO2, jednostki wewnętrznej HPMI2, bufora c.o. SVK oraz wymiennika c.w.u. SWPC. Dzięki temu rozwiązaniu, możesz cieszyć się ciepłą wodą nawet dla 7 osób, co czyni go idealnym dla większych gospodarstw domowych. Wybierając HPM2.P, zyskujesz pewność, że zawsze będziesz miał dostęp do ciepłej wody. Bufor c.o. SVK zapewnia optymalną pracę pompy ciepła, a wymiennik c.w.u. SWPC gwarantuje ciepłą wodę nawet dla 7 osób. Dzięki zdalnemu sterowaniu, przy użyciu aplikacji mobilenej, możesz kontrolować temperaturę wody i domu z dowolnego miejsca, co daje Ci pełną kontrolę nad systemem.

Szczegóły techniczne systemu HPM2.P opisane są tutaj

przykładowy zestaw z pompą HPM2-16/23 i zbiornikami SVK i SWP

HPM2.V - Zintegrowany zestaw z zbiornikiem kombinowanym SWVPC

Dla tych, którzy poszukują kompleksowego rozwiązania, które jednocześnie dostarcza ciepłą wodę użytkową i wspiera system grzewczy, prezentujemy zestaw HPM2.V. To innowacyjne połączenie jednostki zewnętrznej HPMO2 z jednostką wewnętrzną HPMI2 oraz zbiornikiem kombinowanym SWVPC. Zbiornik kombinowany SWVPC to prawdziwy game changer w świecie systemów grzewczych. Dzięki niemu, nie tylko zyskujesz dostęp do ciepłej wody użytkowej, ale również wspierasz działanie całego systemu grzewczego w Twoim domu. Zestaw HPM2.V to inwestycja w komfort i niezawodność. Zbiornik kombinowany SWVPC zapewnia, że zawsze będziesz miał dostęp do ciepłej wody, nawet dla 4 osób w gospodarstwie domowym

Szczegóły techniczne systemu HPM2.V opisane są tutaj

przykładowy zestaw z pompą HPM2-8 i zbiornikami kombinowanym SWVPC

"Dlaczego warto wybrać naszą pompę ciepła? Kluczowe cechy jednostki zewnętrznej HPMO2"

Pompa ciepła to serce każdego systemu grzewczego. Dlatego tak ważne jest, aby była ona niezawodna, wydajna i energooszczędna. Nasza jednostka zewnętrzna HPMO2 spełnia wszystkie te kryteria.

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na jej klasę energetyczną. Osiągając A+++(35 °C)/A++ (55 °C), gwarantuje ona realne oszczędności na rachunkach za energię. System wtrysku EVI zapewnia wysoką efektywność pracy i temperaturę czynnika do 60°C, co czyni ją idealnym rozwiązaniem nawet dla dużych domów.

Jednak to nie wszystko. Nasza pompa ciepła może działać w szerokim zakresie temperatur, od -25°C do +43°C, co czyni ją niezawodną nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych. Dodatkowo, dzięki płynnej modulacji mocy, jest w stanie dostosować się do bieżących potrzeb grzewczych domu, zapewniając optymalną pracę i minimalizując zużycie energii.

Co więcej, jednostka HPMO2 oferuje różne zakresy mocy, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego domu:

HPMO2-8 (2,3-8,2 kW)

HPMO2-12 (3,8-12,5 kW)

HPMO2-16/23 (7-23 kW)

Wybierając naszą pompę ciepła, inwestujesz w technologię przyszłości, która zapewni Ci komfort i oszczędności przez wiele lat.

"Kompleksowa obsługa i serwis – dlaczego warto postawić na nasze systemy grzewcze?"

Wybierając system grzewczy, warto zwrócić uwagę nie tylko na jego parametry techniczne, ale także na wsparcie, jakie oferuje producent. Dzięki naszemu 30-letniemu doświadczeniu w branży, możemy zaoferować naszym klientom kompleksową obsługę na każdym etapie korzystania z naszych urządzeń.

Przede wszystkim warto podkreślić, że dysponujemy siecią ponad 600 autoryzowanych, przeszkolonych i certyfikowanych instalatorów pomp ciepła. Dzięki temu możemy zagwarantować szybką i profesjonalną instalację naszych urządzeń w każdym zakątku kraju.

Ale to nie koniec naszych atutów. Oferujemy również serwis "door to door", dostępny na terenie całego kraju. W razie awarii lub potrzeby przeglądu, nasi specjaliści są gotowi, aby szybko i sprawnie rozwiązać każdy problem.

Jeśli interesują Cię nasze rozwiązania skontaktuj się z nami, a w zamian dobierzemy rozwiązanie dla Twojego domu i podamy cenę urządzenia wraz z montażem! więcej szczegółów

Tagi Slider
Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień