W Kospel myślimy przede wszystkim o Tobie. Troska o Twój komfort i bezpieczeństwo stanowią jeden z fundamentów naszej działalności. Dlatego, projektując urządzenia grzewcze, zwracamy szczególną uwagę na ich bezobsługowość i bezawaryjność. Jesteśmy pewni naszych produktów, dlatego udzielamy od 2 do 5 lat gwarancji na ich poprawne działanie. Nasze starania doceniło już tysiące osób na całym świecie.

Wieloletnie doświadczenie w produkcji urządzeń grzewczych pozwala nam otworzyć się na potrzeby użytkowników. Niezawodne działanie urządzeń, które przekazujemy w Twoje ręce, jest dla nas priorytetem. Dzięki naszej wiedzy i Twojemu zaufaniu będziesz mógł cieszyć się komfortem i bezpieczeństwem użytkowania urządzeń marki Kospel przez wiele lat.

Wychodzimy również naprzeciw wszystkim, którzy chcą cieszyć się ochroną urządzenia przez dłuższy czas.
Zapoznaj się z warunkami programu KOSPEL SAFE i zyskaj do 5 lat gwarancji na Twój kocioł elektryczny, a także pompę ciepła HPM.

Warunki gwarancji

Zapoznaj się z zasadami jakie obejmuje gwarancja na urządzenia firmy Kospel

czytaj więcej >

Program gwarancyjny Kospel SAFE

Masz od niedawna nowy kocioł elektryczny lub pompę ciepła Kospel? Wybierz jeden z naszych rozszerzonych planów gwarancyjnych Kospel SAFE

czytaj więcej >

Zgłoś reklamację

Skorzystaj z formularzy kontaktowych w celu zgłoszenia reklamacji

czytaj więcej >

Znajdź serwisanta
w Twojej okolicy

Znajdź autoryzowany punkt serwisowy w Twojej okolicy

zobacz więcej