Jakie dane zbieramy za pośrednictwem naszej strony?

Dane zbierane automatycznie
Podczas Twojej wizyty na naszej stronie internetowej, automatycznie zbierane są dane dotyczące Twojej wizyty, np. Twój adres IP, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego, czas odwiedzin itp.

Dane zbierane, gdy kontaktujesz się z nami
Gdy kontaktujesz się z nami za pomocą strony internetowej, telefonu, poczty email, itp. przekazujesz nam swoje dane osobowe, np. imię, nazwisko, adres email, itp.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane?

W żadnym wypadku nie będziemy sprzedawali ani udostępniali danych zebranych o Tobie podmiotom trzecim.

Jeżeli zapisałeś się na nasz Newsletter, lub w inny sposób wyraziłeś zgodę na jego otrzymywanie, wykorzystamy Twoje dane w celu wysłania Ci naszego Newslettera.

Dane zbierane w trakcie korespondencji pomiędzy Tobą, a naszym serwisem będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie.

W jaki sposób będziemy się z Tobą kontaktować?

Jeżeli wysłałeś zapytanie przez umieszczony na stronie formularz, odpowiemy na Twoje pytanie mailowo.

Jeżeli zapisałeś się na nasz Newsletter, lub w inny sposób wyraziłeś zgodę na jego otrzymywanie, wykorzystamy Twoje dane w celu wysłania Ci naszego Newslettera.

Wykorzystanie ciasteczek ("cookies")

Pliki cookies, są to małe pliki tekstowe wysyłane przez komponenty naszej witryny do Państwa komputera. Pliki te służą głównie do identyfikacji komputera danego użytkownika. Identyfikacja ta pomaga w sprawniejszym działaniu naszej witryny, w celu zbierania informacji statystycznych tj. liczba odwiedzin, czas odwiedzin naszej witryny.

Zmiany polityki prywatności

Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.

Kontakt

Firma zbierająca dane: Kospel S.A. ul. Olchowa 1, 75-136 Koszalin, Polska.
W razie dodatkowych pytań dotyczących ochrony prywatności, prosimy o kontakt.