list Kategoria: Aktualności

Mobilni Serwisanci, szybkie wsparcie KOSPEL zawsze blisko klienta

Troska o klienta i zapewnienie doskonałej obsługi posprzedażowej jest dla firmy KOSPEL niezwykle istotna. Zrozumienie potrzeb i oczekiwań klientów to fundament, na którym opiera się sukces firmy. Od lat KOSPEL dąży do dostarczenia szybkiej i kompleksowej obsługi, która przekracza standardy branżowe. Dlatego włączamy nową, mobilną jakość naszego Serwisu. 

Transformacja serwisu w mobilny

KOSPEL stawia obsługę posprzedażową na pierwszym miejscu. Dlatego od początku 2023 roku firma rozpoczęła projekt Mobilnych Serwisantów. To jedynie początek, w miarę wzrostu liczby instalacji, zwiększymy także zespół. Naszym celem jest zapewnienie klientom szybkiego wsparcia technicznego na najwyższym poziomie. Dlatego kontynuujemy rozwój naszej sieci wsparcia. Ta transformacja pozwala na skrócenie czasu reakcji na zgłoszenia serwisowe i szybką interwencję w przypadku awarii. Mobilni Serwisanci są wyposażeni w specjalistyczne narzędzia, posiadają odpowiednie szkolenie oraz dostęp do niezbędnych części zamiennych, co umożliwia im świadczenie kompleksowych usług na miejscu, bez konieczności długiego oczekiwania na naprawę.

Nowy hybrydowy model funkcjonowania serwisu KOSPEL łączy serwis partnerski z mobilnymi serwisantami. Dzięki temu możemy wysyłać do klientów najlepiej przeszkolonych serwisantów, którzy bez problemu poradzą sobie z usterkami. - Nasi Mobilni Serwisanci zostają w pełni wyposażeni w specjalistyczne narzędzia diagnostyczne. Dodatkowo posiadają części zamienne, co umożliwia szybką i sprawną naprawę - mówi Rafał Werk, Dyrektor Działu Obsługi Posprzedażnej.

Moc edukacji

W ramach rozwoju projektu, dział Obsługi Posprzedażnej przechodzi kompleksowe zmiany. W ciągu roku zaplanowaliśmy stacjonarne szkolenia dla partnerów serwisowych, skupiając się na podnoszeniu jakości obsługi posprzedażnej. Dzięki temu nasza ekipa jest jeszcze lepiej przygotowana do rozwiązywania problemów i skraca czas realizacji usług. Optymalizujemy system rozliczeń części serwisowych, aby uniknąć niepotrzebnej wymiany. Naszym celem jest skrupulatne i terminowe uzupełnianie procesów reklamacyjnych, zapewniając pełne zadowolenie klientów.

Kolejnym usprawnieniem jest unowocześnienie infolinii serwisowej dzięki wirtualnym konsultantom. Wirtualni konsultanci skracają czas oczekiwania na połączenie, zarządzając połączeniami w ramach intuicyjnego systemu kolejkowania.

Dzięki tym udoskonaleniom gwarantujemy klientom KOSPEL szybką i profesjonalną obsługę. Nasi Mobilni Serwisanci są gotowi do podjęcia wyzwań i dostarczenia najwyższej jakości wsparcia technicznego. To nasz wkład w poprawę doświadczenia klienta w branży grzewczej.

Tagi homeinfo
Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień