list Kategoria: Aktualności

Kospel Sp. z o.o. laureatem nagrody Dobra Firma 2023

Mamy przyjemność poinformować, że nasza firma, Kospel Sp. z o.o., została laureatem prestiżowej nagrody "Dobra Firma 2023" w kategorii "Najlepszy Pracodawca" dla firm średnich i dużych organizowanych przez Przez Związek Przedsiębiorców I Pracodawców.

To wyróżnienie jest potwierdzeniem naszego nieustannego zobowiązania do tworzenia zdrowego i satysfakcjonującego środowiska pracy dla naszych pracowników. Jesteśmy dumni, że nasze wysiłki zostały docenione i uhonorowane na tak wysokim poziomie jako laureat Nagrody Dobra Firma 2023.

Chcemy podziękować naszemu zespołowi, który jest motorem naszego sukcesu. Dzięki ich ciężkiej pracy, zaangażowaniu i profesjonalizmowi możemy nieustannie rozwijać i poprawiać nasze usługi.

Pragniemy również podziękować Związkowi Przedsiębiorców i Pracodawców za to wyróżnienie. Będziemy kontynuować nasze starania, aby być firmą, która zasługuje na miano najlepszego pracodawcy, promujące równość, różnorodność i inkluzję, a także inwestując w rozwój i szkolenie naszych pracowników.

Dziękujemy za wsparcie i zaufanie, które nam okazujecie. Dalszy rozwój i sukces naszej firmy nie byłby możliwy bez Was - naszych pracowników, partnerów i klientów.

Tagi homeinfo
Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień