brutto netto
list Kategoria: Porady i wiedza

Eksperci techniki grzewczej - zbudujmy ciepłe relacje

Cześć! Jesteśmy Kospel. Zadbamy, by nie były Ci straszne zimowe chłody, zapomnij również o zimnym prysznicu, bo z nami zachowasz tylko ciepłe relacje.

Cieszymy się, że nas odwiedziłeś. Przeczytaj i zobacz, co robimy i dlaczego warto zostać z nami na dłużej.

Na pewno znasz to miłe uczucie, kiedy w chłodne dni wracasz do ciepłego domu. Moment, kiedy w Twojej łazience i kuchni korzystasz z ciepłej wody. To właśnie nasze urządzenia pozwalają na co dzień cieszyć się ciepłem w domu, biurze, lokalu usługowym, a nawet w domku letniskowym.
Od ponad trzydziestu lat zajmujemy się produkcją urządzeń, które energię elektryczną zamieniają w ciepło. Ciepło, które odczuwasz w pomieszczeniach i to, które czujesz, korzystając z ciepłej wody.

To nie koniec. Zamieniamy również na ciepło energię płynącą z natury. Zaraz Ci opowiemy, w jaki sposób to robimy.

Prawie 700 wykwalifikowanych pracowników firmy Kospel pracuje nad produkcją urządzeń grzewczych. To właśnie ludzie stanowią rdzeń naszej firmy od samego początku, dlatego wielu specjalistów każdego dnia pracuje nad tym, by dostarczyć Ci produkt najwyższej jakości. Szeroko rozbudowana sieć sprzedaży pozwala na zakup naszych urządzeń w całej Polsce, jak i w wielu innych krajach świata.

Posiadamy w swojej ofercie podgrzewacze przepływowe wody użytkowej i ogrzewacze pojemnościowe zwane potocznie bojlerami. Ciepłą wodę można również magazynować lub ogrzewać w naszych wymiennikach c.w.u.

Dbamy o ciepło w pomieszczeniach. Produkcja elektrycznych kotłów c.o. odbywa się z uwagą o jakość każdego detalu. Kotły to urządzenia charakteryzujące się jedną z największych sprawności grzewczych, są łatwe do wpięcia w instalację elektryczną zarówno jako główne, jak i dodatkowe źródło ciepła. Zaawansowane, a zarazem intuicyjne ustawienia naszych kotłów elektrycznych pozwolą Ci bez przeszkód ustawić parametry ogrzewania według własnych preferencji i przyzwyczajeń.

Co z energią z natury? Posiadamy pompy ciepła, które otaczające powietrze przekształcą na ciepło w Twoim domu, a także ogrzanie wody użytkowej. Przy zakupie pomp ciepła Kospel nie musisz się martwić o dobranie dodatkowych urządzeń w instalacji grzewczej. My już to zrobiliśmy. Przekazujemy Ci pełny pakiet dopasowanych elementów systemu grzewczego z pompą ciepła. Znajdziesz w nim pompę ciepła w wybranym wariancie, rozbudowaną jednostkę wewnętrzną, a także wymiennik c.w.u. i zbiornik buforowy c.o.

Zobacz, jakie jeszcze produkty możemy Ci zaoferować i skorzystaj ze strony, na której znajdziesz naszą sieć partnerów handlowych w Polsce. Tam znajdziesz interesujące Cię produkty Kospel.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień