list Kategoria: Aktualności

Odkrywaj przyszłość instalacji z Kospel Engineering & Training Center

Cieszymy się, że możemy Was zaprosić do Krakowa, gdzie przy ul. prof. Michała Życzkowskiego 14, rozpoczyna działalność najnowsze, drugie już, centrum szkoleniowe stworzone przez Kospel z myślą o instalatorach, by inspirować i edukować.

Kraków, jedno z najpopularniejszych miast w Polsce, staje się symbolem rozwoju i postępu w dziedzinie technologii instalacyjnych. Jako drugie, po naszym flagowym, koszalińskim centrum, Kospel Engineering & Training Center jest miejscem stworzonym z pasją i wizją. Jego fundamenty to odpowiedź na rosnące potrzeby naszych klientów z południa Polski, którzy pragną nie tylko jakościowego produktu, ale również możliwości rozwoju i poszerzania swoich umiejętności.

To centrum to przestrzeń, gdzie każdy instalator, zarówno ten z wieloletnim doświadczeniem, jak i początkujący, może zgłębić tajniki technologii, na żywo odkrywać rozwiązania montażu i wymieniać się poglądami.

W Kospel wierzymy, że ciągłe kształcenie się, doskonalenie fachu i wymiana doświadczeń, są kluczem do sukcesu. Dlatego postanowiliśmy stworzyć miejsce, które będzie inspirować i motywować do rozwoju, zachęcając do kształtowania przyszłości branży instalacyjnej. W naszym centrum każdy znajdzie coś dla siebie – od specjalistycznych kursów, przez warsztaty praktyczne, po pokazy i prezentacje najnowszych osiągnięć inżynieryjnych.

Nie możemy się doczekać, aby podzielić się z Wami tym co przygotowaliśmy. Nie zwlekaj – dołącz do nas. Zapisz się na szkolenia już dziś na www.kospelpro.pl i odkryj pełen potencjał, jaki kryje w sobie Kospel Engineering & Training Center.

Do zobaczenia!

Tagi home homeinfo
Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień