brutto netto
list Kategoria: Elektryczne kotły c.o.

Pierwsze uruchomienie kotła elektrycznego

Czy zdecydowaliście się na kocioł elektryczny, ale nie wiecie jak ustawić kocioł KOSPEL? A może nie posiadacie jeszcze takiego źródła ogrzewania, ale potrzebujecie większej ilości informacji o jego funkcjach? 

Zarówno w jednym jak i drugim przypadku materiał przygotowany przez naszego eksperta ds. szkoleń będzie odpowiadał na główne pytania i pozwoli na pierwsze ustawienie kotła według naszych preferencji.

Na pewno każdy z nas chciałby by ogrzewanie domu odbywało się w sposób ekonomiczny i najbardziej dopasowany do naszych potrzeb. Kotły elektryczne marki KOSPEL są niezwykle inteligentnymi urządzeniami, które pozwolą ich działaniu dopasować się do potrzeb użytkowników. Jakie funkcje pozwalają na użytkowanie kotłów w sposób komfortowy, a przede wszystkim bardziej ekonomiczny? Nasz ekspert przeprowadzi nas przez szereg podstawowych funkcji bezpośrednio na kotle elektrycznym KOSPEL, a przy okazji wyjaśni, co możemy dzięki nim zyskać. Zapraszamy do obejrzenia.

Tagi Home
Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień