brutto netto
list Kategoria: Elektryczne kotły c.o.

Pierwsze uruchomienie kotła elektrycznego

Przy pierwszym uruchomieniu kotła elektrycznego wymagane jest ustawienie jego parametrów według własnych potrzeb i preferencji. Zobacz, jak to zrobić.

Czy zdecydowaliście się na kocioł elektryczny, ale nie wiecie, jak ustawić kocioł KOSPEL? A może nie posiadacie jeszcze takiego źródła ogrzewania, ale potrzebujecie większej ilości informacji o jego funkcjach? 

Zarówno w jednym jak i drugim przypadku materiał przygotowany przez naszego eksperta ds. szkoleń będzie odpowiadał na główne pytania i pozwoli na pierwsze ustawienie kotła według naszych preferencji.

Na pewno każdy z nas chciałby, by ogrzewanie domu odbywało się w sposób ekonomiczny i najbardziej dopasowany do naszych potrzeb. Kotły elektryczne marki KOSPEL są niezwykle inteligentnymi urządzeniami, które pozwolą ich działanie dopasować do potrzeb użytkowników. Jakie funkcje pozwalają na użytkowanie kotłów w sposób komfortowy a przede wszystkim bardziej ekonomiczny? Nasz ekspert przeprowadzi nas przez szereg podstawowych funkcji bezpośrednio na kotle elektrycznym KOSPEL, a przy okazji wyjaśni, co możemy dzięki nim zyskać. Zapraszamy do obejrzenia.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień