list Kategoria: Porady i wiedza

Pierwszy w Historii Kospel Videopodcast – Heat Point

Pierwszy w Historii Kospel Videopodcast – Heat Point

️Z wielką radością informujemy Cię o historycznym wydarzeniu – nasz pierwszy videopodcast jest teraz dostępny na Spotify i YouTube!

Sprawdź już teraz, jeszcze gorący:

Arkadiusz Świerad – Twój Przewodnik po Świecie Nowoczesnych Rozwiązań

Zapraszamy Cię do fascynującego świata technologii grzewczych z naszym ekspertem, Arkadiuszem Świeradem. Dzięki jego rozmowom z autorytetami branży, zyskasz dostęp do różnorodnych punktów widzenia specjalistów oraz zgłębisz nowoczesne rozwiązania i praktyczne wskazówki dotyczące systemów ogrzewania domu i elektrycznego podgrzewania wody.

Premierowy Odcinek

W premierowym odcinku Arkadiusz Świerad ma zaszczyt gościć Pana Krzysztofa Szmida, Kierownika Sprzedaży Industrial & OEM z firmy Caleffi Poland. Pan Krzysztof podzieli się swoim bogatym doświadczeniem i spostrzeżeniami na temat pomp ciepła – innowacyjnych technologii, rozwiązań które pomogą uczynić ogrzewania Twojego domu komfortowym, energooszczędnym.

Poznaj Firmę Caleffi Poland

Caleffi, z siedzibą w Krakowie, to wiodący włoski producent komponentów do systemów grzewczych, klimatyzacyjnych, instalacji sanitarnych oraz odnawialnych źródeł energii. Firma dostarcza rozwiązania zarówno dla sektora mieszkaniowego, jak i przemysłowego. Caleffi jest również dostawcą nowoczesnych rozwiązań w zakresie pomiaru ciepła, co czyni ich niezastąpionym partnerem w branży, z którym w Kospel współpracujemy od lat.

Dlaczego Warto Słuchać i Oglądać?

Oglądając nasz videopodcast, zyskujesz unikalną możliwość poszerzenia swojej wiedzy o nowoczesnych rozwiązaniach grzewczych.

Twoja Opinia jest Dla Nas Ważna

Po obejrzeniu lub wysłuchaniu odcinka, koniecznie daj nam znać, co myślisz o naszej realizacji! Twoje opinie są dla nas niezwykle cenne i pomagają nam tworzyć ciekawe treści.

Śledź nasze profile w sieci:

Tagi home homeinfo
Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień