brutto netto
list Kategoria: Nasze technologie

Program rozszerzonej gwarancji KOSPEL SAFE

Masz od niedawna nowy kocioł elektryczny lub pompę ciepła Kospel? Jeżeli dwuletnia gwarancja jest da Ciebie niewystarczająca, mamy na to dobrą radę.

Wieloletnie doświadczenie w produkcji urządzeń grzewczych pozwala nam otworzyć się na potrzeby użytkowników. Niezawodne działanie urządzeń, które przekazujemy w Twoje ręce jest dla nas priorytetem. Dzięki naszej wiedzy i Twojemu zaufaniu, będziesz mógł cieszyć się komfortem i bezpieczeństwem użytkowania urządzeń marki Kospel przez wiele lat.

Wychodzimy również naprzeciw wszystkim, którzy chcą cieszyć się ochroną urządzenia przez dłuższy czas. Zapoznaj się z warunkami programu KOSPEL SAFE i zyskaj do 5 lat gwarancji na Twój kocioł elektryczny, a także pompę ciepła HPM.

Zdecyduj się na Kospel SAFE i zyskaj:

    • Pełną ochronę - gwarantowane przez producenta przedłużenie ochrony urządzeń po upływie dwuletniej rękojmi.
    • Jakość - ekspresowe naprawy z wykorzystaniem oryginalnych części w ponad 200 Autoryzowanych Serwisach Kospel w całej Polsce.
    • Pewność - ofiarowane przez producenta urządzenie zastępcze na czas usuwania usterki.

Wszystkie informacje o usłudze znajdziesz na stronie internetowej gwarancja.kospel.pl

Tagi slider home
Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień