brutto netto
list Kategoria: Podgrzewacze wody

Przepływowy podgrzewacz wody Kospel PPE3 electronic LCD

Elektryczny przepływowy podgrzewacz wodyNowy model przepływowego podgrzewacza wody Kospel jest już dostępny na rynku. Wysoka wydajność i nowoczesny design to tylko niektóre z zalet podgrzewacza PPE3 electronic LCD. Trójfazowe urządzenie doskonale spełnia swoją funkcję zarówno w kuchni, jak i w łazience. Podgrzewacz z powodzeniem może być stosowany również w budynkach funkcjonalnych, np. lokalach gastronomicznych. Przekonaj się, dlaczego warto wybrać nowy podgrzewacz produkowany przez firmę Kospel.

Nowoczesny design

Podgrzewacz PPE3 electronic LCD jest najnowszym modelem spośród wszystkich podgrzewaczy produkowanych przez firmę Kospel. Wieloletnie doświadczenie producenta oraz sprawdzone rozwiązania gwarantują ekonomiczne i sprawne działanie urządzenia. Niewielkie wymiary (44x24,5x12,6 cm) sprawiają, że podgrzewacz można zamontować praktycznie w każdym pomieszczeniu, które chcemy zaopatrzyć w ciepłą wodę. Konieczne jest jedynie posiadanie instalacji trójfazowej. Starannie wykonana, biała obudowa gwarantuje zachowanie estetyki pomieszczenia, w którym urządzenie będzie zamontowane.

Idealny do kuchni i łazienki

Nowy podgrzewacz przepływowy Kospel PPE3 electronic LCD jest przeznaczony do montażu zarówno w kuchni, jak i w łazience. W celu zapewnienia najwyżej wygody użytkowania wystarczy odpowiednio dobrać moc urządzenia. W przypadku zastosowania podgrzewacza w kuchni, wystarczające będzie urządzenie o mocy 9 kW. Z kolei w przypadku prysznica w łazience, zalecana moc urządzenia nie powinna być mniejsza niż 12 kW. Najmocniejsze modele (od 18 kW) znajdą swoje zastosowanie w przypadku posiadania wanny.

Jaki podgrzewacz wody wybrać?

Warto wiedzieć, że podgrzewacze Kospel PPE3 electronic LCD doskonale nadają się do wykorzystania również w budynkach funkcjonalnych. Z powodzeniem można je stosować w zakładach fryzjerskich, lokalach gastronomicznych czy też gabinetach lekarskich.

Podgrzewacz z wyświetlaczem LCD

Jedną z największych zalet nowego podgrzewacza marki Kospel jest jego intuicyjna obsługa. Jest to możliwe dzięki czytelnemu wyświetlaczowi LCD i sterowaniu elektronicznemu. W odróżnieniu od podgrzewaczy sterowanych hydraulicznie sterownik elektroniczny w modelu PPE3 umożliwia precyzyjną regulację temperatury wody. Zastosowany układ sterowania umożliwia zmianę temperatury wody z dokładnością do jednego stopnia w zakresie od 30 do 60 stopni Celsjusza.

Ponadto, korzystając z panelu, można bez problemu uzyskać dostęp do menu konfiguracyjnego urządzenia. Z wyświetlacza LCD można na bieżąco odczytywać informacje o aktualnej temperaturze wody, zaprogramowanej temperaturze, czy trybie pracy urządzenia. Panel automatycznie przełącza się ze stanu uśpienia do gotowości w momencie rozpoczęcia podgrzewania wody lub podczas zmiany ustawień. W momencie, gdy urządzenie przestaje pracować lub po około minucie od ostatniej zmiany ustawień - ekran jest wygaszany samoistnie.

Kospel PPE3 - wyświetlacz LCD
Wyświetlacz przepływowego podgrzewacza wody Kospel PPE3 electronic LCD

Bezpieczny sposób na ciepłą wodę

Urządzenie gwarantuje bezpieczne użytkowanie bez ryzyka poparzenia się gorącą wodą. To istotne, gdy np. z ciepłej wody korzystają najmłodsi lub seniorzy. Podgrzewacz PPE3 electronic LCD umożliwia ustawianie maksymalnej temperatury wody wylotowej. Woda o optymalnej dla użytkownika temperaturze pojawia się w kranie niemal natychmiast po odkręceniu kurka. Co więcej, urządzenie posiada wysoki stopień ochrony IP25. Takie rozwiązanie pozwala na instalacje podgrzewacza w miejscach, gdzie istnieje ryzyko kontaktu z wodą, np. w łazience lub budynku użyteczności publicznej.

Ekonomiczny sposób na podgrzewanie wody w domu

Elektryczny podgrzewacz wody Kospel PPE3 electronic LCD zapewnia szybkie i ekonomiczne uzyskanie ciepłej wody nawet w najtrudniejszych warunkach. Ponadto jest przystosowany do dogrzewania wstępnie podgrzanej wody - temperatura wody na zasilaniu może wynosić do 60 stopni. Dzięki tej funkcji podgrzewacz doskonale sprawdza się w roli wsparcia pracy innego urządzenia, w którym woda jest wstępnie podgrzewana.

Więcej szczegółowych informacji o elektrycznym podgrzewaczu przepływowym Kospel PPE3 electronic LCD znajdziesz na naszej stronie internetowej w dziale Produkty

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień