Zbiornik kombinowany SWVPC, prawdziwy mistrz adaptacji i wydajności.

W dobie poszukiwania inteligentnych i zintegrowanych rozwiązań ogrzewania domowego, zbiornik kombinowany SWVPC „all in one” zaproponowany przez Kospel wyróżnia się na rynku jako niezmiernie efektywny system. Łączy on bowiem w sobie funkcjonalność wymiennika ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz bufora centralnego ogrzewania (c.o.), a także wspiera systemy chłodzenia.

To idealne rozwiązanie zarówno dla nowoczesnych domów, jak i dla modernizacji starszych instalacji c.o., które wymagają zwiększenia efektywności energetycznej i użytkowej.

Podwójna wężownica

W zbiorniku SWVPC zastosowano podwójną wężownicę "Double Coil", której powierzchnia wynosi 2,7 m². To rozwiązanie zapewnia maksymalizację efektywności przekazywania ciepła, co przekłada się na szybsze i bardziej równomierne ogrzewanie wody, oraz optymalizację pracy całego systemu grzewczego.

Pełna przegroda izolująca

Kluczem do utrzymania efektywności systemu jest także pełna przegroda izolująca, która zapobiega mieszaniu się ciepłej wody zasilającej instalację z chłodniejszą wodą wracającą.

Trwałość – obudowa z tworzywa ABS

Kospel nie zapomniał również o trwałości i wytrzymałości swojego produktu. Obudowa z tworzywa ABS gwarantuje długą żywotność zbiornika i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Materiał ten również nie starzeje się, zachowując swoje właściwości przez lata, co jest istotne w wieloletnim użytkowaniu urządzenia.

Efektywność energetyczna – izolacja PUR

Zbiornik SWVPC jest wyposażony w wysokiej jakości izolację z pianki PUR, która minimalizuje straty ciepła. To nie tylko utrzymuje temperaturę ciepłej wody na żądanym poziomie, ale również umożliwia magazynowanie chłodu. Tak, słyszysz dobrze – w upalne letnie dni, zbiornik SWVPC służy również jako bufor chłodu, zapewniając niebywałą uniwersalność i komfort użytkowania.

Zbiornik SWVPC został zaprojektowany w taki sposób, aby jego kompaktowa konstrukcja ułatwiała montaż, nawet w przestrzeniach z ograniczoną powierzchnią, jednocześnie oferując wystarczającą pojemność do zaspokojenia potrzeb ciepłej wody użytkowej dla czteroosobowej rodziny. Dzięki temu rozwiązaniu, nawet niewielkie pomieszczenia techniczne mogą stać się efektywną centralą systemu grzewczego domu.

Dołącz do grona zadowolonych użytkowników i odkryj, jak zbiornik SWVPC od Kospel może zmienić Twoje podejście do ogrzewania i chłodzenia domu. To inwestycja, która przynosi oszczędności i zadowolenie z użytkowania na lata.

Ten prosty szkielet HTML zawiera nagłówki, akapity i podstawowe znaczniki, które pomogą Ci zorganizować treść w sposób czytelny i strukturalny. Możesz dostosować ten kod według własnych potrzeb, dodając style CSS lub inne elementy, aby lepiej pasował do wyglądu Twojej strony internetowej.

Tagi home homeinfo
Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień