list Kategoria: Aktualności

Pompy ciepła Kospel - Dofinansowanie Programu Czyste Powietrze

Postaw na pompy ciepła od Kospel i otwórz sobie drzwi do otrzymania dotacji w ramach programu "Czyste Powietrze".

Program "Czyste Powietrze" to szansa na to, by marzenia o domu, w którym świeże powietrze współgra z ciepłem rodzinnego ogniska, a nowoczesne rozwiązania technologiczne wspierają zrównoważony rozwój i ekologię, stały się rzeczywistością.

W Kospel jesteśmy dumni, mogąc być częścią tej ważnej inicjatywy. 10 maja NFOŚiGW zmienił regulamin programu "Czyste Powietrze", tym samym zaszły zmiany dotyczące listy ZUM.

Co to dla nas oznacza?

Pompa ciepła HPMO2-8 od Kospel, przeszła z powodzeniem badania według nowych wytycznych i podlega dofinansowaniu w Programie. Pompy ciepła HPMO2-12 i HPMO2-16/23 znajdują się na liście ZUM i podlegają dofinansowaniu w Programie do co najmniej do 31.12.2024, dzięki posiadanemu certyfikatowi HP KEYMARK.

Co więcej nasze pakiety HPM2.C, HPM2.Z, HPM2.V i HPM2.P, w których skład wchodzi pompa HPMO2 również podlegają dofinansowaniu w Programie.

Program KOSPEL SAFE

W Kospel rozumiemy, że zadowolenie naszych Klientów. Dlatego też wprowadziliśmy program KOSPEL SAFE, który gwarantuje 5-letni okres gwarancji na nasze pompy ciepła. Daje to klientom pewność, że inwestycja w urządzenia Kospel jest długofalową i bezpieczną decyzją.

Wsparcie serwisowe na najwyższym poziomie

Jesteśmy świadomi, jak ważny jest szybki i skuteczny serwis. W odpowiedzi uruchomiliśmy serwis mobilny dostępny we wszystkich regionach Polski, który ma na celu maksymalne odciążenie instalatora z obowiązków serwisowych. Nasza profesjonalna obsługa techniczna jest dostępna przez cały okres gwarancji, zapewniając szybką i kompetentną pomoc wszędzie tam, gdzie jest ona potrzebna.

Wybierając pompy ciepła Kospel, stawiają Państwo na produkty, które są synonimem innowacji, ekologii oraz niezawodności. Dzięki przemyślanej polityce wsparcia zarówno dla klientów, jak i instalatorów,

Zachęcamy także do kontaktu z naszym działem obsługi klienta, który chętnie udzieli szczegółowych informacji oraz pomoże w doborze odpowiedniego rozwiązania.

Tagi home homeinfo
Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień